Oferta odlewnia

 

Zakład odlewniczy ABITEC specjalizuje się w przygotowywaniu produktów odlewniczych najwyższej jakości. Jako odlewnia z wieloletnim doświadczeniem doskonale zdajemy sobie sprawę, że produkty trwałe i funkcjonalne są najbardziej poszukiwane przez klientów – to właśnie takie z nich dostarczamy. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który pozwala nam na szybkie realizowanie zamówień.

 

Przygotowujemy zarówno precyzyjnie części maszyn, jak i jesteśmy w stanie wykonać estetyczny detal z misternymi zdobieniami. Nasz zakład to odlewnia aluminium, cynku, miedzi, brązów i mosiądzu. Wykonujemy w tym zakresie odlewy w formach piaskowych, kokilowych, odlewy artystyczne, a także modele odlewnicze z gipsu, żywic, drewna. Ponadto przeprowadzamy usługi obróbki mechanicznej odlewów takie jak szlifowanie, frezowanie, toczenie, wiercenie i polerowanie.

 

Prowadzona przez nas już od lat odlewnia metali oferuje usługi na zlecenie zakładów remontowych, automatyki, przemysłu, a także firm z innych branży, w tym również dla klientów indywidualnych. Jesteśmy w stanie dostarczyć produkty odlewnicze na indywidualne zamówienie.

 

Jeśli chcą Państwo zainteresowani współpracą lub potrzebują więcej informacji prosimy o telefon (+48 61) 662 43 37 lub przesłanie zapytania za pomocą formularza.

 

 

Odlewy w formach piaskowych
stopy:
- aluminium
- cynku
- miedzi

 

Odlewy kokilowe
stopy:
- aluminium
- cynku
- miedzi

 

Odlewy artystyczne
- mosiądze
- brązy

 

Modele odlewnicze
- żywiczne
- drewniane
- gipsowe

 

Obróbka mechaniczna
- toczenie
- frezowanie
- wiercenie
- szlifowanie
- polerowanie